Uczniowie klasy 8 językowej w składzie:

Karol Brożyna, Emilia Biros, Emilia Burtan, Aleksandra Hajdas, Marlena Łętocha, Wiktoria Walczyńska, Gabriela Rapacz, Gabriela Marszalik, Matylda Luberda, Patrycja Mirek oraz Aleksandra Lach w minionym roku szkolnym pracowali nad międzynarodowym projektem edukacyjnym „From Page to Screen”. Opiekunem i koordynatorem projektu była pani Izabela Jastrzębska-Dorocka.

Grupy projektowe pochodziły z pięciu szkół europejskich: polskiej, hiszpańskiej, francuskiej, norweskiej i włoskiej. Językiem projektu był język angielski.

Projekt „From Page to Screen” składał się z siedmiu etapów, w czasie których uczniowie czytali i analizowali opowiadanie Arthura Conan Doyle Sherlock Holmes: The Norwood Mystery i na jego podstawie tworzyli zwiastun filmu. Filmy naszych uczniów wywarły wrażenie na wszystkich uczestnikach projektu.

 Wszystkich zainteresowanych naszym projektem zachęcam do odwiedzenia strony internetowej projektu na platformie e -twinning. Należy zalogować się podając nazwę użytkownika oraz hasło. 

Username: sherlock.holmes.5
Password: Norwood19_

I.Jastrzębska-Dorocka